Kripto paraları anlatan film: Cryptopia

0

Cryptopia filmi

Kripto para sektöründe yaşanan büyüme, bu sektöre olan ilgiyi de doğrudan artırdı. Hatta buna yönelik sinem ve dizi projeleri de gelmeye başladı.

Kripto paraları anlatan Cryptopia filmi

Kripto paralar, yavaş yavaş hayatımızın her alanına girmeye başlıyor. Yaşanan bu dönüşüm, artık filmler ve dizilere bile konu olabiliyor.

Son olarak duyurulan Cryptopia filmi ise yeni kripto para çağını konu alıyor. Cryptopia filmi; Bitcoin, blockchain, ve internetin geleceği gibi konulara ilgi duyan kişilere hitap ediyor. Çevrimiçi olarak yayınlanan bu film, herkesin bu dönüşümü anlayabilmesini hedefliyor. Bu filmle, izleyen kişilerin kripto paralara ve kripto para teknolojilerine daha fazla ilgi duyması hedefleniyor.

Filmin yapımcısı Torsten Hoffmann, Bitcoini ve ilgili teknolojileri herkesin anlayabileceği şekilde anlatmaya çalıştıklarını belirtiyor.

İlk olarak Ocak ayında Avustralya’da çıkan film, artık diğer ülkelerde de izlenebiliyor. Filmin trailerını aşağıdaki video ile izleyebilirisiniz.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>