Yerli yazılım Panorama, Dubai Gitex Teknoloji Fuarı’nda

0

IMG-20141014-WA000423 yıldır yazılım sektöründe, ürettiği yüzde100 yerli yazılımlarla birçok firmaya hizmet veren Univera, son zamanlarda gerçekleştirdiği yurtdışı projeleri ile de adından söz ettiriyor. Özellikle mobil satış dağıtım konusundaki çözümü EnRoute Panorama ile Türkiye’de 100’lerce büyük firma için proje üreten Univera, son yıllarda CIS ve MEA bölgelerinde de yurt dışı projelerine imza atıyor. Panorama, uyarlanabilir yapısı, ek modülleri ve çoklu dil seçeneği ile farklı birçok sektöre ve yurt dışında hizmet veren firmalara çözüm sağlıyor.

Univera, hedeflediği yabancı pazarlar için şu anda 4 farklı çözüm ortağı ile çalışıyor. Yurt dışı iş ortağı ekosistemini her geçen gün genişleten Univera, katıldığı yurtdışı fuar ve iş gezileri ile de bunu destekliyor. Son zamanlarda yurt dışı fuar ve etkinliklerinde sıkça yer alan Univera, Ekim Ayında İran ve Dubai’de gerçekleşen 2 farklı fuara katılacak. Özellikle dünya çapında bilinen ve büyük ilgi gören Gitex Teknoloji haftası’nda Microsoft ile birlikte yer alacak olan Univera, EnRoute Panorama ile satış kanallarının yönetiminde nasıl fayda sağlayacaklarını ziyaretçilerle paylaşacak.

Univera Yurtdışı Satış Müdürü Yalçın Yıldırım, Gitex Teknoloji Haftası ile ilgili olarak; “Geçen sene de katıldığımız fuar, yeni iş ortakları ve yeni müşterilerle tanışmak için fırsatlarla dolu bir ortam. Fuarda hem kendimizi anlatma, hem de kurum kültürümüze en yakın iş ortaklığı yapabileceğimiz firma adaylarını bulma şansı yakalıyoruz.” diyerek fuarın verimliliğini vurgularken, “Türkiye’de mobil satış dağıtım konusunda lider firmayız. Çözümlerimizle müşterilerimize sağladığımız fayda kadar, istihdam ve ihracat anlamında da çevremize ve ülkemize fayda sağlıyoruz. Yurt dışı girişimlerimizin artmasıyla gerçekleştireceğimiz başarılı projelerin hem Univera’ya hem de ülkemize katkı sağlayacağını düşünüyoruz.” diyerek de yurt dışı faaliyetlerin çok yönlü fayda sağlayacağını belirtti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>