1 saatte buluşturan uygulama geri döndü!

0

İki genç girişimci tarafından Türkiye’de geliştirilen ve 1 saat içinde buluşturan uygulama olarak tanınarak büyük ilgi gören anonim arkadaşlık uygulaması OneHour, yenilendi.

SuperChat özelliği dikkat çekiyor

iOS ve Android platformlarında kullanılabilen uygulamaya eklenen bir başka yeni özellik ise SuperChat. Biriyle eşleşmeyi beklemek istemiyorsanız SuperChat özelliğini kullanarak hemen yazışmaya başlayabiliyorsunuz. Uygulama her 12 saatte bir 2 adet SuperChat kullanmanıza izin veriyor. SuperChat kullanarak aynı zamanda mevcut sohbetinizi de 1 saat daha uzatabiliyorsunuz.

Uygulamada artık eklenen selfie kullanıcının kalıcı profili oluyor ve tekrar tekrar selfie eklemeye gerek kalmıyor. Selfie oluştururken, ister telefonunuzdan bir fotoğraf seçiyorsunuz, isterseniz kısa bir video çekip üzerine filtre ekleyebiliyorsunuz.

Kullanıcıların birbirini beğenerek eşleşmesinin ardından sadece 1 saat konuşmalarına izin vererek tavlama stresi ile eğlenceyi bir arada sunan OneHour uygulaması, başta video-selfie ve telefondan fotoğraf ekleme özelliği olmak üzere tamamen yenilenerek uygulama marketlerindeki yerini aldı.

Uygulamayı iOS cihazınıza indirmek için tıklayın.

Uygulamayı Android cihazına indirmek için tıklayın.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>