Techinside Google News
Techinside Google News

200 kişi aynı anda konuşmasın lütfen!

Line üzerindeki Popocorn Buzz uygulamasıyla 200 kişilik dev online toplantılar yapmak mümkün hale geliyor!
- Advertisement -

meeting-virtual-social-network-600x424Dünyanın önde gelen yaşam platformu LINE, 200 katılımcıya kadar eş zamanlı sesli görüşme imkanı sunan devrim niteliğindeki ücretsiz “Popocorn Buzz” uygulamasının Android versiyonunun piyasaya sunulacağını resmi olarak açıkladı.

Popcorn Buzz her duruma uygun güçlü grup araması özelliği sunuyor. Popcorn Buzz kullanıcılara arkadaşları veya aileleriyle görüşme imkanı sunarken, şirketler için de ücretli konferans görüşme hizmeti sunan servislere mükemmel bir alternatif olacak. Aynı anda birden çok kişiyle görüşme ihtiyacı duyan kişi ve kurumlar için Popcorn Buzz tamamen ücretsiz bir hizmet.

Popcorn Buzz’ı kullanmak isteyenlerin bir kullanıcı adı ve profil resmi belirlemesi yeterli. Kullanıcılar grup aramasının aramaya özel URL’sini görüşülmek istenilen gruba e-mail, SMS veya tercih ettikleri başka bir iletişim yöntemiyle göndererek anında grup aramasına başlayabilecek. Ayrıca LINE kullanıcıları mevcut arkadaş listelerini Popcorn Buzz ile senkronize ederek anında grup görüşmelerine başlayabilecek.

Grup görüşmesi sırasında kullanıcılar görüşmeye katılan diğer üyelerin ikonlarını ve yanlarında beliren yeşil nokta ile hangi üyenin konuştuğunu görebilecek.

iPhone versiyonuyla birlikte video arama, LINE gruplarıyla doğrudan bağlantı ve daha fazla ek özelliğin ileride sunulması planlanıyor.

Popcorn Buzz akıllı telefon iletişiminin sınırlarını daha önceden hiç yapılmamış bir şekilde yeniden tanımlamayı hedefliyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir