2019 Global IoT Ödülleri açıklandı

0

2019 Global IoT

WeKnow Media Ltd düzenlenen 2019 Global IoT Ödülleri, sahiplerini buldu. 2019 Global IoT Ödülleri 11 farklı kategoride verildi.

2019 Global IoT Ödülleri kazananları

İngiltere merkezli bir pazarlama ajansı olan WeKnow Media Ltd, yükselen IoT sektörüne yönelik yeni bir ödül töreni düzenledi. Bu yıl ikincisi düzenlenen 2019 Global IoT için 11 farklı kategoride 150’den fazla şirket ve işletme katılım sağladı.

Otomotiv, Ulaşım ve Seyahat kategorisine birinciliği, uçtan uca gerçek zamanlı tedarik zinciri için dijitalleştirme çözümleriyle Controlant aldı.

IoT Güvenliğinin Sağlanması kategorisinde SmartAxiom, blockchain temelli koruma sayesinde ödül aldı. Büyük Veri, Bulut ve Analitik kategorisinde ise Shields Energy, endüstriyel alanlarda sunduğu Big Data ve IoT çözümleriyle ödül aldı.

Dijital çağdaki yükselişle IoT, Big Data ve Siber Güvenlik gibi alanlarda rekabet artarak devam ediyor. Bu nedenle birçok araştırma şirketi ve medya kuruluşu, bu alanlara yönelik analizler, raporlar hazırlıyor ve ödül törenleri düzenliyor. WeKnow Media Ltd, bu ödül törenini 2020’de de düzenleyeceğini duyurdu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>