25 yıldır Türkiye ve dünya için üretiyor

0

1990 yılından bu yana Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren Legrand, Gebze’de yer alan fabrikasıyla 25 yıldır Türkiye ve dünya için üretiyor.

Legrand, Gebze’de yer alan 15 bin metrekaresi kapalı toplamda 40 bin metrekare alana sahip fabrikasında iyi bir yurttaş olma ilkesiyle Türkiye’ye katma değer sağlamaya devam ediyor. Türk ve uluslararası standartların tüm gereklerini karşılayabilecek donanıma sahip olan Legrand, 500’ün üzerinde çalışanıyla Gebze fabrikasında 25 yıldır Türkiye’de üretim yapmaya devam ediyor.

Legrand yüksek kaliteli, güvenlik ve üst düzey estetik standartlarının yanı sıra Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği ürünleriyle Türk elektirik sektöründeki en güvenilir markalar arasında yer alıyor.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>