Techinside Google News
Techinside Google News

30 dakikada 10 girişim SDN Summit sahnesine çıktı!

27-28 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşen SDN Summit teknoloji şöleninde 10 girişim sahneye çıktı.

Türkiye’nin en büyük teknoloji zirvesi SDN Summit, 27-28 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. İki gün süren etkinlikte, telekom, mobilite, savunma sanayi, otomotiv, yenilenebilir enerji ve tüketici elektroniği gibi çeşitli sektörlerden öncü şirketler en yeni teknolojilerini ve inovatif ürünlerini sergiledi.

SDN Summit, 10.000’den fazla katılımcıyı ağırladı ve teknoloji dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Etkinlik, yeni ürün lansmanları, panel tartışmaları ve interaktif demo alanları ile ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sundu. Etkinlikte, 30’dan fazla girişimci ve şirket temsilcisi, sektördeki güncel konuları ve geleceğin teknoloji trendlerini tartışmak üzere sahne aldı.

- Advertisement -

SDN Summit’te ayrıca, teknoloji dünyasının yenilikçi ruhunu yansıtan özel bir girişimler alanı da katılımcıları karşıladı. Bu alanda, teknoloji ve inovasyon odaklı birçok yeni girişim, kendi standlarında ziyaretçilere kendilerini ve ürünlerini tanıtma fırsatı buldu. Etkinliğin bu bölümü, başarılı olmak isteyen yeni şirketler ve girişimciler için değerli networking imkanları sunarken, ziyaretçiler de bu yeni fikirlerle doğrudan etkileşimde bulunarak ilham aldılar. SDN Summit, girişimcilik ekosistemine katkıda bulunmayı ve yenilikçi fikirleri desteklemeyi hedefleyen bu özel alanda birçok yeniliğe ev sahipliği yaptı.

SDN Summit girişimler sahnesinde yer alan 10 girişim

Navlungo: Türkiye’den dünya genelinde 3000’den fazla rotaya lojistik teklifi alma imkanı veren Navlungo; hava, kara, deniz ve tren yolu taşıma alternatiflerini saniyeler içinde kullanıcılarına sunarak ekonomik kazanımın yanı sıra, zamandan da tasarruf sağlıyor.

Helimore: 10 litrelik ilaçlama kapasitesine sahip, belirlenen noktalarda otonom uçuş sağlayan, görev yapacağı alandaki zararlı otları anlık görüntü işleme teknikleri ile fark eden ve ilaçlama yapan drone geliştirmektedir.

Coridor: Gençlerin oyunlaştırma ile kurumsal sosyal sosyal sorumluluk projelerine katılmasını sağlarken; kurumlara müşteri sadakati kazanma, deneyimsel gençlik pazarlaması ve ölçümleme imkanı sunan deneyim ve analiz yazılımıdır.

Utilify: Blokzincir tabanlı topluluk etkileşim platformudur.

Wisersense: Wisersense, makinalarınızda bir arıza oluşmaya başladığında uyarılmanızı ve önlemenizi sağlayan akıllı bir kestirimci bakım sistemidir.

Newky: Patentli IOT cihazı ve uygulaması üzerinden kullanıcının biyometrik verileri ile cep telefonunu güvenli dijital anahtara dönüştürerek araç, kapı, cihaz ve dosyalarla eşleştirip kullanıma erişim izni sağlamaktadır.

Octovan: Android ve iOS marketlerde yayında olan Octovan, telefonunuz üzerinden 79 TL’den başlayan fiyatlarla nakliye aracınızı bulmanızı, ihtiyacınıza yönelik araçla beraber ekstra taşıyıcı hizmeti alabilmenizi, eşyalarınızı sigortalamanızı ve tüm bu hizmeti kredi kartınızla ödeyebilmenizi sağlıyor.

esular: Kablosuz ve pilli tam otomatik IoT yapılı akıllı sulama sistemi alt yapısı ile çiftçileri, uygulayıcıları ve üreticileri bir araya getirirken, etkin akıllı sulama çözümü sunuyor.

Wyseye: Araç hasarlarını hızlı, hassas ve objektif bir şekilde değerlendirmeye olanak tanıyan yapay zekâ destekli bir platform sunmaktadır.

Tamamliyo: Sigorta şirketler ile sigorta ürünü satmak isteyen şirketleri birbirine entegre eden embedded insurance girişimidir.

SDN Summit’in büyük ilgi görmesi üzerine, ShiftDelete.Net 2025 yılı için daha büyük bir etkinlik planlıyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:12:09

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir