3DEXPERIENCE Forum Türkiye gerçekleştirildi

0

Bu yıl beşincisi düzenlenen forumu 300’den fazla davetli izlerken katılımcılar; 3DEXPERIENCE’ın nasıl bir iş deneyim platformu olduğunu, bu amaca yönelik farklı sektörler için Dassault Systèmes’in sunduğu hizmetleri ve bu hizmetlerin kullanıcılara geri dönüşlerini etkinlikte tüm detaylarıyla öğrenme imkânı buldular.

Etkinliğe Dassault Systèmes EMEA Bölgesi Başkan Yardımıcısı Laurent Blanchard, Dassault Systèmes Türkiye Ülke Müdürü Burak Süsoy, Dassault Systèmes’in Türkiye ve Fransa’dan üst düzey yöneticileri, teknik uzmanlar, Türkiye’deki Dassault Systèmes iş ortakları ile birçok Dassault Systèmes Türkiye müşterisi katıldı.

Etkinlik Fransa’nın Türkiye Büyükelçisi Laurent Bili’nin konuşmasıyla açıldı. Dassault Systèmes’in Türkiye’de her geçen sene büyüdüğünü görmekten memnun olduklarını söyleyen Bili, “Fransa-Türkiye dostluğunun gelişimi açısından inovasyon ve Ar-Ge’nin gücüne inanıyoruz. Türk şirketlerinin dinamizmi ve enerjisiyle Dassault Systèmes’in yenilikçi çözümlerinin birleşmesi çok olumlu sonuçlar veriyor” dedi.

Bili’den sonra söz alan Dassault Systèmes Türkiye Ülke Müdürü Burak Süsoy konuşmasında;  katılımcılara teşekkür ederken, “Türkiye ofisimizin açılmasının 6. yılını kutluyoruz. 2008’de 3 kişiyle başladığımız yolculuğumuz bugün alanında uzman 17 kişilik ekibimizle devam ediyor. Yılı ise yapacağımız yeni istihdamlarla kapatmayı hedefliyoruz. Diğer yandan iş hacmimiz de sürekli büyüyor. Firma olarak deneyim ekonomisi çağında herşeyin kökten değiştiğine inanıyoruz. Bu yeni dünyada yeni kavramları anlamak ve iş süreçlerini buna uygun şekilde dönüştürmek çok kritik öneme sahip. Bizim de temel vizyonumuz budur. Bu yolda hem organik hem de şirket alımlarıyla her geçen yıl gücümüze güç katıyoruz” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>