400 yeni Bitcoin ATM hizmete başlıyor

0

Bitcoin ATM

Arjantin’de yeni bir planlama ile Bitcoin ATM hizmete başlayacak. Bitcon ATM hizmeti, artan kripto para transferlerinde, yatırımcıların en büyük yardımcısı olacak.

Bitcoin ATM ağı genişliyor

Şimdiye kadar birkaç ülkede hizmete giren BTC ATM’leri, bu kezer Arjantin’de açılıyor. Yeni bir planlaması ile Arjantin’de 400 adet BTC ATM’si açılacağı duyuruldu. Yeni düzenlemeden yararlanacak olan Odyssey Group, yaptığı açıklama ile yeni ATM’leri duyurdu. Geçtiğimiz yıl Arjantin’de 200 BTC ATM’si açan Odyssey sadece Bitcoin, Ethereum ve Litecoin ile çift taraflı hizmet verebiliyordu. Ancak yeni planlama çok daha geniş bir kapsama sahip.

Açılacak 400 BTC ATM ile kripto paralar ile geleneksel para birimleri arasında bile dönüşüm yapmak mümkün olacak. Böylelikle hizmet aralığı sadece fiziksel değil, dijital olarak da genişlemiş olacak.

ATM sahipleri için ise bu girişimde önemli bir avantaj bulunuyor. BTC ATM’si kuracak olan işletmeler, yapılacak her işlem için komisyon alacaklar. Böylelikle 5-6 ay içerisinde tüm yatırımın geri kazanılabileceği belirtiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>