5 yıl önce 10 yıl sonra #9 – Süper kahraman teknolojileri

0

TechInside.com’da Cuma akşamları saat 17.00’de gerçekleştirdiğimiz “5 gün önce 10 yıl sonra” adlı canlı yayınımızda, sektörün geçen haftadaki önemli olaylarını ve 10 yıl sonrayı konuşmaya devam ediyoruz. Bu hafta ise sektör gündeminin biraz dışına çıkarak bir başka merak edilen konuyu, süper kahraman teknolojilerini işliyoruz.

Batman v Superman filmiyle bir kez daha konuşulan gündemler arasına giren süper kahramanların yetenekleri pek çok kişiyi kıskandırır nitelikte. Kurşun işlemeyen kıyafetler, gelişmiş robotik materyaller, yapay zeka, uçabilme ve çok daha fazlası pek çok kişinin kurulan hayaller listesine yer alıyor. Biz ise bu programda süper kahramanlarda gördüğümüz bu yeteneklerin gerçekte olup olmadığını, işin maliyetini ve bir süper kahramanı finanse eden şirketin yöneticisi olsaydınız ne kadarlık bir Ar-Ge bütçesine sahip olmanız gerektiği gibi konuları işleyeceğiz.

İçeriğiyle benzersiz olacağını düşündüğümüz programımızda canlı yayın sırasında da sorularınızı iletebilirsiniz.

Programımız YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanıyor ve daha sonra kaydediliyor. Kaçıranlar diledikleri zaman tekrarını izleyebiliyor. Kanalımıza abone olarak TechInside’da yayınlanan tüm videolara erişebilirsiniz.

Saat 17:00‘de bu sayfa üzerinden ya da YouTube kanalımızdan canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>