6. Girişimci Akademisi’nde 1000 girişimci bir arada

1

6.GirişimcilikAkademisi6. Girişimci Akademisi’nde başarılı liderler ve iş insanları yetiştirme misyonuyla danışmanlık ve eğitimlerine devam eden Sinan Ergin ve liderlik, takım çalışması, yönetim ve iletişim alanlarında seminerleri ve kitaplarıyla tanınan Ahmet Şerif İzgören, deneyimlerini girişimciler ve girişimci adaylarına aktardı.

İncir.com’un da yatırımcı ortağı olan Türkiye’nin süper melek yatırımcısı Hasan Aslanoba, incir.com’un diğer melek yatırımcıları Kaan Karamancı ve Cem Tüfekçi ile birlikte fikir, tecrübe ve proje ile ilgili vizyonlarını paylaşarak etkinliğe katkıda bulundu.

incir.com’un Kurucusu ve CEO’su Yusuf Yıldırım 6. Girişimci Akademisi’nde yaptığı konuşmasında “incir.com olarak 13.500’ün üzerinde girişimcimiz ile her ay on binlerce müşteriye ulaşarak 5 milyon TL üzerinde satış gerçekleştiriyoruz ve son 1 yılda %2500’lük bir büyüme yakaladık. 2015 yılının sonunda 25 bin, 2016 da ise 50 bin girişimciye hizmet veren bir Sosyal eTicaret Platformu haline gelmeyi hedefliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda, girişimcilere ve girişimci adaylarına ilham vermek amacıyla Girişimci Akademileri düzenliyor, tecrübeleriyle onlara yol gösterecek isimlerin başarı hikayelerini dinlemelerini sağlıyoruz. Girişimci Akademisi’ne şu ana kadar binlerce girişimci katıldı. 6. kez düzenlediğimiz son akademimize de rekor düzeyde katılım oldu. Girişimcilere ve dolayısıyla ülke ekonomisine katkı sağlamanın verdiği sorumluluk bilinciyle Girişimcilik Akademilerini düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

7. Girişimci Akademisi Yeniden İstanbul’da Türkiye’nin 81 şehrinde aktif incir.com girişimcileri bulunduğunu söyleyen Yusuf Yıldırım “Girişimcilik Akademisi’nin ilkini geçtiğimiz yıl Antalya’da düzenlemiştik. Bir yıl içerisinde Antalya, Afyon, Düzce, İzmir, Antalya ve son olarak da İstanbul’da girişimciler ile buluştuk. İstanbul’da Ağustos ayında gerçekleştireceğimiz bir sonraki Akademi’de, Türkiye’nin dört bir yanından bu kez 1500’e yakın girişimci ile bir araya gelmeyi hedefliyoruz” diye bilgi verdi.

Üç gün süren 6. Girişimci Akademisi, incir.com’un başarılı girişimcilerinin başarıya ulaşırken yaşadıkları tecrübelerini de paylaştığı takdir ve ödül töreniyle son buldu.

Yorumlar

  1. ahmet şerif izgören’i dinlemek ayrıca sinan ergin’ den eğitim almak bir de hasan aslanoba’yla tanışmak mükemmeldi. akademiler incirin yakan sütü gibidir. İncir o sütle(akademiyle) beslenir. İncirin parçası olmak gerçek bir ayrıcalıktır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>