6. Küresel Webit Kongresi 1-2 Ekim’de İstanbul’da

1

İnternet’in 21. yılını yaşadığımız ülkemiz; dijital ve teknolojiye yatırımın her geçen gün arttığı, pek çok girişimcilik başarısının altına imza atıldığı, küresel ekosistemde yarışan projelerin hayata geçtiği bir coğrafya olarak küresel pazarın ilgi odağında yer alıyor. Bu cazip bölge Webit Kongresi yaratıcıları tarafından da değerlendirilerek bu yıl da alanının en büyük etkinliği olarak anılan Webit Kongresi’ne İstanbul’un yine evsahipliği yapacağı duyuruldu.

Gelişmekte olan EMEA pazarlarına odaklanarak, e-Academy tarafından 2009 yılından bu yana düzenli olarak dünyanın tek uluslararası dijital, teknoloji ve girişimcilik ekosistemi etkinliği olarak düzenlenen ve bu yıl 110’dan fazla ülkeden 10.000’in üzerinde katılımcı, 200’den fazla konuşmacı ve 300 akredite gazeteci beklenen 6. Global Webit Kongresi, 200’den fazla konuşmacıyla 1-2 Ekim tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Sektör liderleriyle temasa geçme fırsatı

Bilişim dünyası için oldukça önemli bir etkinlik olan ve geçtiğimiz yıl 170 binden fazla kişinin live stream aracılığıyla takip etmesinin yanı sıra sosyal medyada 2 gün boyunca 26.000’den fazla tweet içeriğinde bahsi geçen kongrede, bu yıl da her yıl olduğu gibi teknoloji liderleri iki gün boyunca (1-2 Ekim 2014) bir araya gelerek ekosistemin geleceğini tartışıp değerlendirirken, geleceğe yön veren uzman konuşmacılar teknoloji ve dijital arenadaki fırsatları dinleyicilerle paylaşıyor olacak.

Telekomünikasyon, teknoloji ve pazarlama dünyasının öncüleri, yatırımcılar, girişimciler, dijital ekosistemde yer alan pek çok markanın üst düzey yöneticilerini bir araya getiren etkinlik; uluslararası pek çok konuşmacının sahne aldığı oturumlardan oluşan kongre ve paneller, zengin katılımı ile iş geliştirme olanağı sunan fuar alanı ve çeşitli yarışmalarla büyük bir teknoloji şölenini andırırken tüm katılımcılarına sektör liderleriyle temasa geçme fırsatı sunuyor.

Yorumlar

  1. Ubuntu, About.Me ve Bittorrent katılımcılarının metinlerini alır çıkarım. Diğerleri büyükler; globalizasyon masalı, olası şüpheler ve güncel saldırılar karşısındaki mümkün kaynakları konuşup alkışlanacaklar.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>