7. Microsoft Teknoloji Zirvesi’ne geri sayım başladı

0

Tüm gün sürecek zirvede, alanında lider şirketlerin CEO’ları ilham veren dijital dönüşüm stratejilerini paylaşacak

Microsoft Türkiye, bu yıl da yüzlerce işletmeyi ve binlerce katılımcıyı Microsoft Teknoloji Zirvesi’nde ağırlamaya hazırlanıyor. Her yıl yaklaşık 3 bin katılımcıyı buluşturan zirvenin yedincisi 26 Mart Perşembe günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu’nun ev sahipliğinde “Türkiye Geleceği Bulutla Yakalayacak” sloganıyla düzenlenecek olan zirvede dünyadan ve Türkiye’den müşteri başarı hikâyeleri, sürpriz misafir konuşmacılar, Microsoft’un en yeni çözümleri, iş ortakları sunumları ve uçtan uca bulut tabanlı akıllı iş çözümleri katılımcılarla buluşacak.

Ana sahnede demo sunumlar yapılacak

Farklı sektörlerdeki dijital eğilimler, dünya ve Türkiye pazarına yönelik teknolojik gelişmeler ve iş çözümlerini barındıran demo alanları da zirve kapsamında katılımcıların deneyimine sunulacak. Yatırımları ve başarılarıyla ilham veren liderleri bir araya getiren CEO paneli bu yıl da katılımcılarla buluşacak. Ana sahnesinde demo sunumların yapılacağı zirvede, sektörel sunumların yanı sıra siber güvenlik, modern iş yeri, altyapı ve uygulamaları alanlarında Microsoft’un en yeni teknolojilerinin aktarılacağı paralel oturumlar gerçekleşecek. Etkinlik alanına kurulacak Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi aracılığıyla bu teknolojileri yerinde deneyimleme fırsatı katılımcılara sunulacak.

30’dan fazla sektöre dijital dönüşümde rehberlik 

Bulut bilişimin yanında dijital dönüşüm, yapay zekâ, sanal gerçeklik, siber güvenlik ve diğer yeni nesil teknolojilerdeki en yeni gelişmelerin takip edileceği etkinlik, perakende, finans ve üretim başta olmak üzere, 30’u aşkın sektörde faaliyet gösteren orta ve büyük ölçekli işletmelerin dijital dönüşüm yolculuğuna ışık tutmayı hedefliyor.

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>