ABD’de en hızlı büyüyen şirketler listesi yayınlandı

0

en hızlı büyüyen şirketler

ABD’deki şirketleri baz alan en hızlı büyüyen şirketler listesi yayınlandı. Listede blockchain alanındaki faaliyetleriyle Ripple da yer aldı.

En hızlı büyüyen şirketler listesi

Kripto paralar ve blockchain teknolojisi artık hayatımıza tam anlamıyla girmiş durumda diyebilirim. Bu durum, bu alanda faaliyet gösteren şirketlerin çok hızlı bir şekilde büyümesini sağlıyor.

En hızlı büyüyen şirketlerin yer aldığı listede toplamda 5 bin işletmeye yer verildi. Son yıllarda blockchain sektöründeki hakimiyetiyle ön plana çıkan Ripple, listede kendisine 123. sırada yer buldu.

2012 yılında kurulan XRP’ye bağlı blockchain şirketi, 3 yılda yüzde 3,03 büyüme kaydetmişti. Bankaları ve finans kurumlarını birbirine bağlayan RippleNet ağı ise 2019 yılında 300 müşteri barajını geçmeyi başarmıştı.

2019 Aralık ayı verilerine göre Ripple’ın değerinin 10 milyar dolar olduğu belirtilmişti. Toplam XRP arzının yüzde 55’ine de sahip olan Ripple, bu yönüyle sektörde önemli bir yer ediniyor.

en hızlı şirketlerin bulunduğu listede blockchain sektöründen de bir şirketin yer alması, bu sektörün geleceğinin ne denli parlak olduğunu gösteriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>