Abode tek tıkla ödeme için ortaklık kurdu

0

Abode tek tıklama ödeme

Abode tek tıklama ödeme özelliği için Bolt ile ortaklık kurdu. Adobe, e-ticaret alanında önemli geliştirmelere imza atmaya devam ediyor.

Abode tek tıkla ödeme için çalışıyor

Adobe, Adobe’un e-ticaret yazılım araçlarını kullanan perakendecilere tek tıklamayla ödeme özelliği eklemek için San Francisco merkezli Bolt ile ortaklık kurduğunu söyledi.

Bir zamanlar Photoshop gibi yazılımlarla tanınan Adobe, perakendeciler için dijital pazarlama ve e-ticaret araçları geliştiriyor. Adobe’un araçlarını kullanan satıcılara tek tıkla ödeme özelliği sunmak, uzun süredir böyle bir özelliği olan Amazon.com ile rekabet etmelerine yardımcı olacak. Ayrıca Adobe’un Shop Pay adlı kendi tek tıklamayla ödeme teknolojisine sahip rakip Shopify’a karşı için rekabet etmesine yardımcı olacak. Anlaşmaya göre Adobe müşterileri, Bolt’un tek tıklama özelliğini ödeme ekranlarına entegre edebilecek. Bolt, yaklaşık 10 milyon müşteriden oluşan bir ağa sahiptir ve daha önce bir müşteri görmüşse, ödeme ayrıntılarını doldurabilir. Aksi takdirde birçok müşteri alışveriş sepetini terk ettiğinde külfetli bir adımdır.

Bolt’un baş işletme yetkilisi Bob Buch Reuters’e verdiği demeçte, “Tüm bu bilgileri önceden doldurabildiğimiz zaman yüzde 60 daha yüksek bir dönüşüm oranı görüyoruz” dedi. Bolt, satış yapmalarına yardımcı olmak için satıcılardan bir ücret talep edecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>