Abonelikler tek pakette sunuluyor

0

Abonelikler tek pakette

Apple tarafından duyurulan Apple One ile abonelikler tek pakette sunuluyor.Apple Music’ten Apple TV Plus’a kadar birçok abonelik artık tek pakette.

Abonelikler tek pakette toplanıyor

Günümüzde dijital hizmetlere olan talepteki artış, teknoloji sağlayıcıları da harekete geçirdi. Artık abonelikleri tek pakette sunarak, kullanıcı istekleri karşılanmaya çalışılıyor.

Apple One adıyla duyurulan yeni abonelik paketiyle Apple, kendi servislerine ait abonelik içeren tüm hizmetleri tek pakette sunuyor. Böylelikle kullanıcıların farklı platformlara  abone olmakla uğraşmayıp, ödemeleri de tek kanaldan yapması sağlanacak.

Apple One aboneliğinin içeriğinde ; Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve belirli bir sınırda iCloud depolama alanı sunuluyor. Individual abonelik’te 14,95 dolar karşılığında 50 GB depolama, Family abonelikte 19,95 dolar karşılığında 200 GB depolma ve Premier abonelikte 29,95 dolar karşılığında 2 TB depolama sunuluyor. Apple One için önümüzdeki günlerde Türkiye fiyatlarının da açıklanması bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>