Acrobat Reader 2015 için sona gelindi

0

Adobe, Acrobat Reader 2015 için artık güncelleme desteği vermeyeceğini duyurdu. Nisan 2020 itibariyle Adobe desteği sona eriyor.

Acrobat Reader 2015 güncelleme almayacak

Hem iş hem de özel hayatta .pdf uzantılı dosyalara ihtiyaç duyabiliyoruz. Adobe, Acrobat Reader yazılımlarıyla bu pdf uzantılı dosyaları açabilmemizi ve üzerinde çalışabilmemizi sağlıyor.

Ancak Adobe’un en çok kullanılan Reader 2015 için artık sona gelindi. Adobe tarafından yapılan açıklamada Nisan 2020 itibariyle Acrobat Reader 2015’in desteğinin sona ereceğini ve güncelleme yayınlanmayacağı belirtildi.

Güvenlik desteğinin de verilmeyecek olması nedeniyle kullanıcıların Adobe’un internet sitesinden Reader’ın son sürümünü indirmesi faydalı olacaktı.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>