Adobe güvenlik açıklarını kapattığını duyurdu

0

Adobe güvenlik

Güvenlik konusunda iyileştirmelerine devam eden Adobe, bu konuda önemli bir adım attı. Adobe güvenlik çalışmalarıyla 18 açığı kapattığını duyurdu.

Adobe güvenlik konusunda iyileştirmelere devam ediyor

Günümüzde birçok alanda uygulama ve hizmetlerini kullandığımız Adobe, güvenlik iyileştirmelerine devam ediyor. Adobe bu çalışmalarıyla ilgili önemli bilgiler paylaştı.

Adobe tarafından paylaşılan verilere göre Experience Manager, InDesign ve FrameMaker’da bulunan 18 güvenlik açığı Adobe tarafından kapatıldı. Geçmiş sürümlerde bulunan güvenlik risklerinin, yeni sürümle birlikte giderildiği duyuruldu.

Güncelleme aracılığıyla kapatılan güvenlik açıkları için kullanıcıların Adobe hizmetlerini son sürümlerine yükseltmesi gerekiyor. Adobe bu güvenlik açıklarının kritik seviyede olduğunu, bu nedenle özellikle çalışanların ve yöneticilerin gerekli güncellemeleri yapmasının kritik önem taşıdığı vurgulanıyor. İlgili güncellemelerin 30 gün gibi süre içinde yüklenmesi tavsiye ediliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>