Adobe MAX etkinliği ücretsiz düzenlenecek

0

Adobe MAX etkinliği

Adobe tarafından hazırlanan ve merakla beklenen Adobe MAX etkinliği için yeni detaylar geldi. Etkinlik herkese açık ve ücretsiz olacak.

Adobe MAX etkinliği 20-22 Ekim’de

Pandemi nedeniyle artık etkinliklerin ve fuarların dijital platformlarında yapılmasına bir hayli alıştık. Dijital etkinlikler elbette fiziksel etkinliklerdeki heyecanı birebir yansıtmasa da bu konuda birçok kolaylık da sağlıyor.

Birçok dijital etkinliğe ücretsiz olarak katılım sağlanabiliyor. Ayrıca kullanıcıların fiziksel olarak mesafe gitmelerine gerek kalmadığı için de bu etkinliklere çok daha fazla kişi katılabiliyor.

Adobe tarafından her yıl düzenlenen Adobe MAX, büyük ses getiriyor ancak sınırlı sayıda katılımcıya ev sahipliği yapıyordu. Pandemi dönemi nedeniyle de bu yılki Adobe MAX, canlı ve online bir şekilde yapılacak.

20-22 Ekim olarak duyurulan bu etkinliğe dileyen herkes ücretsiz bir şekilde katılım gösterebilecek.

Adobe’un etkinliğinin kesintisiz bir şekilde toplamda 56 saat süreceği belirtiliyor. Medya sektörüne yönelik yeniliklerin yanı sıra etkinlikte canlı müzik performansları da sergilenecek.

Adobe etkinlik için şimdiden kayıt toplamaya bile başladı. Etkinliğe kaydolmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>