Adobe Photoshop Camera uygulaması yayınlandı

0

Adobe Photoshop Camera uygulaması

Fotoğraf ve video sektöründe yaşanan büyüme, bu alanda mobil uygulama sektörünü de hareketlendiriyor. Adobe Photoshop Camera ücretsiz olarak yayınlandı.

Adobe Photoshop Camera ücretsiz yayınlandı

Fotoğraf düzenleme konusunda dünya lideri olan Adobe, bu konudaki tecrübesini mobil uygulamalarla da güçlü hale getiriyor. Adobe’un merakla beklenen Photoshop Camera uygulaması artık yayınlandı.

Ücretsiz olarak Android ve İos kullanıcılarına sunulan uygulama, 80’den fazla filtreye sahip. Bu filtreleri, fotoğraflarınıza istediğiniz şekilde uygulayabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama, kullanıcılara fotoğraf düzenleme ve renklendirme gibi farklı imkanlar da sunuyor.

Sinir ağı algoritmalarının kullanıldığı uygulama, görüntü kalitesini artırabiliyor. Kullanıcılara çok fazla düzenleme imkanı sunan bu uygulamanın ücretsiz bir şekilde yayınlanması, aslında büyük bir sürpriz diyebiliriz. Hatta Adobe Photoshop Camera’da şu an için uygulama içi satın alma seçenekleri bile bulunmuyor. Ancak ilerleyen süreçte uygulamaya eklenecek yeni özelliklerle Adobe farklı bir gelir politikası da izleyebilir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>