Adobe Premiere Pro yapay zeka kullanacak!

0

Adobe Premiere Pro yapay zeka

Adobe Premiere Pro yapay zeka ile vedio edit işlerini daha kolay hale getirecek. Video üreticileri, boyutlandırmayı otomatik olarak yapabilecek.

Adobe Premiere Pro yapay zeka ile güçleniyor

Video editleme konusunda sektörün liderlerinden olan Premiere Pro, yeni bir özelliğe kavuşuyor. Yapay zeka destekli yeni özellikle video editleme işlemleri çok kolay hale gelecek ve daha kısa sürecek.

Auto Reframe isimli özellikle, videoların boyutları yapay zeka ile otomatik olarak ayarlanacak. Ayrıca video içeriğinde bulunan metinlerin boyutları da bu özellikle otomatik olarak yeniden ayarlanacak.

Örneğin; 16:9 formatındaki videolar, sosyal medya platformlarında olduğu gibi 1:1 veya 9:!6 boyutlarına otomatik olarak getirilebilecek. Kullanıcılar otomatik düzenlemenin yanı sıra, istedikleri manuel düzenlemeleri de yapabilecek.

Adobe, Auto Refram özelliğinin ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak bu özelliğin birkaç ay içinde yayınlanması bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>