AirAsia Group isim değişikliği yaptığını

0

AirAsia Group isim değişikliği

AirAsia Group isim değişikliği yaptığını ve Capital A olarak faaliyetlerine devam edeceğini duyurdu. Şirket, diğer alanlardaki portföyünü büyütmek istiyor.

AirAsia Group isim değişikliği için açıklama yaptı

Malezyalı AirAsia Group, ana geliri havayolunun ötesinde büyüyen işletme portföyünün pazarda tanınmasını istediği için isim değişikliği yaptığını açıkladı.

AirAsia Group ismini Capital A olarak değiştirdi. Şirketin havayolu işi, Asya’daki katı seyahat kuralları nedeniyle pandemi sırasında sert bir darbe aldı. Capital A, büyüme evrelerinde kalmalarına ve 30 Eylül 2021’de sona eren çeyrekte zarar etmelerine rağmen, diğer gelir kaynaklarını elde etmek için ödeme işi BigPay, lojistik kolu Teleport ve mobil Süper Uygulamasına büyük yatırımlar yapıyor.

Capital A CEO’su Tony Fernandes yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz iki yılda, yalnızca uçak biletlerine bağlı olmayan, uygulanabilir ve başarılı bir gelecek için sağlam bir temel oluşturmak için uçuştaki gerilemeyi harcadık” dedi.

Havayolu işi, Asya’da iyi bilinen AirAsia markasını elinde tutacağını da sözlerine ekledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>