Airbnb hesaplayıcı ile evinizi en iyi fiyata kiraya verin

1

Airbnb, hem gittiği şehirlerde daha uygun fiyata konaklamak isteyenler hem de evinin tamamını veya bir bölümünü kiraya vererek ek gelir elde etmek isteyenler için çok güzel bir sistem.

Eğer siz de Airbnb üzerinden evinizi veya evinizin bir bölümünü kiraya vermek istiyor ancak en iyi fiyatın ne olacağını kestiremiyorsanız artık bunun için yapay zeka destekli bir hesaplayıcı var.

Airbnb hesaplayıcı: Eliot Me Estimator

Yapay zekayı kullanarak evinizin olduğu bölge, oda sayısı ve banyo sayısı gibi verileri alarak size en iyi fiyatı sunan bu hesaplayıcı, bununla birlikte faydalı istatistikleri de önünüze getiriyor. Örneğin bulunduğunuz bölgede hangi aylar fiyatlar tavan yapıyor, hangi aylar aşağıya iniyor bunu görebilmek mümkün. Ayrıca yine aylara göre bulunduğunuz bölgenin hava durumu da listeleniyor.

Eliot Me Estimator‘a bu link üzerinden hemen gidebilir ve sonuçlara göz atabilirsiniz. Bu servisin şu anda sadece web üzerinde çalıştığını ve herhangi bir mobil uygulamasının olmadığını da belirtelim.

Yorumlar

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>