Airties bir kez daha ülkemizi temsil edecek

0

Dünya çapında ilk kez görücüye çıkacak olan 10×10 cm boyutlarındaki minyatür set üstü kutu, IP geçişine kablosuz olarak bağlanabiliyor ve bir odadan diğer odaya kolaylıkla taşınabiliyor. Uzaktan kumanda ve ev otomasyonu özelliğine sahip Air 7405 ile TV keyfini dünyanın her yerine taşıyabilirsiniz.

Kablosuz olarak ev internet ağına bağlanan ve herhangi bir internet bağlantısı üzerinden çalışabilen Air 74054K TV ekranı desteği, 2.4 ya da 5GHz frekans, 2x2 802.11 ac kablosuz bağlantı teknolojisine sahip.

Air 7405

Kablosuz Video Çözümlerini de Tanıtacak

AirTies, Yeni Air 7405 Set Üstü Kutusu ’sunun yanı sıra, 11 acteknolojisine sahip Kablosuz Video Çözümlerini de tanıtacak. Dünyanın en hızlı kablosuz köprüsü Air 4820 ve dünyanın en küçük çift bant eşzamanlı kablosuz güçlendirici ürünü Air 4920  de IBC 2014’te yer alacak.

Ülkemizdeki işletmelerin Airties’ın yenilikçi stratejilerini takip etmesini tavsiye ediyoruz zira başarıları Türkiye sınırları dışına çıkarak ülkemizi uluslararası arenada temsil eden bir firmaya dönüşmeyi başardı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>