Akıllı ahşap panel geliştirildi

0

akıllı ahşap

Mui Lab isimli bir şirket, akıllı ahşap panel geliştirdi. Akıllı teknolojili ahşap panel, ekran deneyimini bir adım öteye taşıyarak daha doğal hale getiriyor.

Akıllı ahşap panel: Mui

Mui Lab tarafından geliştirilen Mui isimli ahşap panel, şimdiye kadar alışık olduğumuz ekranlardan çok farklı. Üzerine dokunulmadığı sürece bir ahşap görünümü olan panel, dokunulduğunda aktif hale geliyor. Ahşap panel üzerinden ses kaydı gönderilebiliyor, müzik çalınabiliyor, hava durumu bilgisi alınabiliyor. Ayrıca evdeki diğer akıllı eşyalarla bağlantı kurabilen panel, odak sıcaklığının ve parlaklığının ayarlanabilmesini sağlıyor.

Akıllı teknolojiye sahip ahşap panel için şu anda Kickstarter üzerinden destekçi topluyor. Erken siparişler için açık olan panel şu anda 499 dolara satın alınabiliyor. Fon desteğinin sağlanması ve seri üretime geçilmesinin ardından 999 dolar satış fiyatının olacağı belirtiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>