Akıllı banyo matı geliştirildi

0

Akıllı banyo matı

Günümüzde kullandığımız sıradan ürünler bile, yenilikçi teknolojilerin entegre edilmesiyle akıllı bir hale geliyor. Bu kez Mateo isimli akıllı banyo matı tanıtıldı.

Akıllı banyo matı: Mateo

Aslında basküllerin sıradanlığına yenilikçi dokunuşlar eklemek için geliştirilen Mateo için bir banyo matı diyebiliriz. Dışarıdan paspas gibi görünen Mateo, üzerine çıkıldığında kilo ölçümü gibi rutin işlemleri yerine getiriyor.

Ancak Mateo’nun yetenekleri sadece bununla sınırlı değil. Telefondaki mobil uygulamayla bağlantılı şekilde çalışan Mateo, tüm verileri bu uygulamaya gönderiyor. 7000 noktalı basınç haritalama modülü de bulunan Mateo, kullanıcının ayak haritasını çıkarabiliyor. Daha sonra bu haritaya göre kullanıcıya egzersiz önerilerinde bulunabiliyor.

Yani akıllı bir baskülden daha fazlası olan Mateo’nun satışlarına, kitle fonlama platformları aracılığıyla destek topladıktan sonra başlanacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>