Akıllı beşik mamaRoo tanıtıldı

0

Akıllı beşik

Bebeklerin gelişimi ve sağlıklı şekilde vakit geçirebilmesi için akıllı beşik mamaRoo geliştirildi. Akıllı beşik mamaRoo, CES 2020’de tanıtıldı.

Akıllı beşik: mamaRoo

CES 2020’de tanıtılan mamaRoo, bebeklerin vakitlerini daha rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmesi için geliştirildi. mamaRoo’nun öne çıkan en önemli özelliği ise anne ve babanın sesini, beşik sallarken bebeğe aktarması olarak gösteriliyor.

Aşağı, yukarı ve sağa-sola hareket edebilen mamaRoo, 5 farklı hareket yeteneğine sahip. Araba sürüşü, kanguru, ağaç sallanması, dalga ve ninni modları bulunan beşik, 5 farklı hız seviyesiyle 25 farklı hız ve hareket türüne sahip.

Ayrıca bebeğe yağmur okyanus gibi rahatlatıcı sesler de dinletilebiliyor. Uzun yıllardır bebek beşikleri sektöründe üretimine devam eden 4moms firmasının mamaRoo isimli beşiği, 330 dolar fiyat etiketi ile satışa çıkacak.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>