Akıllı diş fırçası Oclean X Pro tanıtıldı

0

Akıllı diş fırçası

Dünyanın en akıllı diş fırçası olarak tanıtılan Oclean X Pro, sıradan elektronik fırçalara kıyasla birçok özelliği sahip. Akıllı diş fırçası Oclean X Pro, üzerinde bulunan ekranla kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Akıllı diş fırçası nasıl çalışıyor?

Son dönemde elektronik diş fırçası sektöründe ciddi bir rekabet yaşanıyor. Bu rekabette Oral B gibi dev markaların yanı sıra Kickstarter ve Indiegogo üzerinden fon toplayan girişimler de dikkat çekiyor.

[bkz url=https://www.techinside.com/intel-mediatek-ile-5g-cipleri-uretecek/

Indiegogo’da fon toplamaya başlayan Oclean X Pro, dünyanın akıllı ilk sonik diş fırçası olma özelliğini taşıyor. Oclean X Pro’da otomatik fırçalama özelliğinin yanı sıra renkli bir ekran da bulunuyor. Kullanıcılar bu ekran üzerinden, fırçala esnasında dişlerinin temizlik durumunu görebiliyor. Ayrıca fırçalanma süresi gibi verilere de erişilebiliyor. Yapay zeka destekli olduğu belirtilen diş fırçası, titreşim frekansını dişlerin durumuna göre otomatik olarak ayarlıyor. Tam şarj ile 1 aya kullanım imkanı sunuyor.

Fon toplamaya devam eden diş fırçasının satış fiyatı ise 50 dolar olarak açıklanmış. Diş fırçası IPX7 sertifikası sayesinde su geçirmez özelliğe de sahip.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>