Akıllı kask Jarvish piyasaya çıktı

0

akıllı kask Jarvish

Sürüş güvenliği sağlayan akıllı kask Jarvish satışa çıktı. Akıllı kask Jarvish, bağlantı ve gerçeklik teknolojileriyle daha güvenli sürüş sağlıyor.

Akıllı kask Jarvish X-AR

Jarvish iki yeni kask modelini satışa çıkardı. Bu modellerden biri olan Jarvish X kaskı, akıllı hoparlör bağlantısıyla dikkat çekiyor. Siri, Amazon Alexa, Google Asistant ile entegre olan kask, sesli komut verilebilmesini sağlıyor. Ayrıca iç ses sisteminin yanı sıra navigasyon entegrasyonu sayesinde de sürücünün yola konsantre olması sağlanıyor. Yol tarifi sürücüye sesli olarak veriliyor.

Bir diğer model olan Jarvish X-AR’de ise Jarvish X’in sahip olduğu tüm özellikler mevcut. Ekrana sahip olan bu modelde hız, hava durum, gelen çağrılar gibi bilgiler sürücüye görüntülü olarak sunuluyor. Arkayı gören ikinci kamera görüntüleri ekrana yansıtılabiliyor.

Ayrıca her iki ekranda da Bluetooth, Wi-Fi bağlantısı VE 16 GB depolama mevcut. Jarvish X modeli 799 dolar, Jarvish X-AR ise 2599 dolar fiyat etiketine sahip.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>