AKK kalktığında neler olacak? TurkNet’e sorduk!

0

turknet akk

2018 yılının sonunda AKK (Adil Kullanım Kotası) tamamen kaldırılacak! Peki, internet servis sağlayıcıları, bu büyük geçişe hazır mı? TurkNet’in bu konuda yeni çalışmaları var mı? Bu soruları ve çok daha fazlasını TurkNet Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kurmuş’a sorduk!

AKK kalktığında neler olacak? TurkNet’e sorduk!

İnternet kullanıcılarının merakla beklediği AKK sonrası dönemi, TurkNet Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kurmuş ile yorumladık.  İnternet servis sağlayıcıları, bu yeni döneme ne kadar hazır? TurkNet’in son dönemde yaptığı çalışmalar ve iyileştirmeler ne durumda? 

TurkNet’in sunduğu aylık sabit faturalara neden zam yapıldı? Adil Kullanım Noktası (AKN) kalktığında, ülkemizdeki altyapının bu gelişmeye ne kadar hazır olduğunu konuştuk. Sinan Kurmuş ile yaptığımız bu röportajda tüm bu sorulara ve Türkiye’deki internet altyapısı hakkında yorumlara ulaşabilirsiniz. 

TurkNet abonesi olmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>