Al-sat işini kolaylaştırdılar: Oto360

0

sahibinden.com yeni hizmetini duyurdu. Otomobil alım-satım işlerini kolaylaştıracak olan Oto360, düzenlenen bir etkinlikte tanıtıldı. Biz de bu etkinliğe katıldık ve hizmeti sahibinden.com Ürün ve Deneyimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer‘den dinledik.

Al-sat işi Oto360 ile kolaylaşıyor

sahibinden.com Oto360 ile otomobil alım-satım sürecinde ihtiyaç duyulan servislere tek bir platform üzerinden erişim imkanı sunuyor.

Dilerseniz sizleri röportaj ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Oto360 nasıl kullanılır?

Kullanıcılar; araç değerlemeden ekspertize, hasar sorgulamadan kredi tekliflerine, trafik sigortası ve kasko tekliflerinden araç alım-satım rehberine ve sıfır araçlarla ilgili bilgilere Oto360 platformu üzerinden kolay bir şekilde ulaşabiliyor.

Hem internet sitesi hem de sahibinden.com mobil uygulaması üzerinden erişilebilir olan hizmet, için 360 Servisler menüsüne tıklamak yeterli.

Kullanıcılar Hasar Sorgulama servisiyle ilgilendikleri aracın plaka numarasını girerek hasar bilgilerine hızlıca ulaşabilir,

Araç Değerleme servisiyle almak veya satmak istedikleri aracın özelliklerini girerek, aracın tahmini piyasa değerini kolayca öğrenebilirler.

Oto Ekspertiz servisi aracılığı ile ise profesyonel iş ortaklar tarafından sunulan kapsamlı ekspertiz paketlerini uygun fiyatlara satın alabiliyorlar.

Sigorta Teklifleri servisiyle uygun fiyatlı Trafik Sigortası ve Kasko tekliflerini listeleyebiliyor ve online olarak satın alabiliyorlar.

Kullanıcılar aynı zamanda Kredi Teklifleri servisi ile ihtiyaç veya taşıt kredisi oranlarını tek bir sayfada karşılaştırarak, kredi başvurusunu kolaylıkla yapabilme imkanına sahipler.

Sıfır Araç Dünyası ile marka-model, bütçe ve kasa tipine göre detaylı arama yaparak Türkiye’de yetkili bayi satışı bulunan sıfır araçları da incelemek mümkün.

Araç Alım/Satım Rehberi’nde ise süreçte dikkat edilmesi gereken tüm bilgiler tek bir sayfada kullanıcılara aktarılarak, Kullanıcıların kafasındaki soru işaretlerine yanıt bulması hedefleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>