Albaraka Garaj üçüncü dönem kayıtları devam ediyor

0

Girişimleri destekleyen Albaraka Garaj için üçüncü dönem başlıyor. Son yapılan duyuruya göre başvuru için son gün 30 Haziran 2019 olarak belirlendi. Yeni dönemde de yenilikçi girişim fikirleri desteklenmeye devam edecek. 

Albaraka Garaj yeni dönem için başvurular sürüyor

Üçüncü dönemiyle yeni girişimcilere destek olmayı sürdüren Albaraka Garaj bundan bir buçuk yıl önce hayatına başladı. Geçen iki döneminden farklı olarak bu yıl girişimciler için Berlin’de ofis imkanı da sunuluyor. Böylece girişimciler hem Avrupa pazarını yakından tanıyacak hem de pazara daha hızlı bir giriş yapabilecek.

Günümüze kadar binden fazla başvuru alan Garaj, toplamda 19 girişime destekte bulundu. Üçüncü dönem için girişimlerine destek arayan girişimciler buradaki adresten başvurularını yapabilir.

Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku tarafından yapılan açıklamaya göre Albaraka Garaj, Albaraka Portföy Yönetiminde kurulan Girişim Sermayesi Fintech Yatırım Fonu ile daha da güçlendi.

Şimdiye kadar 19 girişimi destekleyen oluşum, ayrıca 3 girişime yatırım yaparken, 6 girişim ile birlikte ortak projeye imza attı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>