Bir teknoloji devi daha Türkiye ofisi açıyor

1

Alcatel markasını özellikle doksanlı yıllardaki tuş takımlı renkli telefonlarından tanıyoruz. Şirket bundan böyle Türkiye ofisiyle IDOL, POP ve PIXI model akıllı telefonlarıyla, tablet ve giyilebilir aksesuarlarıyla yerel pazarda boy gösterecek. Alcatel Türkiye Ülke Müdürü olarak ise telekom dünyasının deneyimli isimlerinden Tamer İşisağlam görev yapacak.

Akıllı telefon segmentinde IDOL, genç neslin ihtiyaçlarına uygun özellik ve tasarım öğeleriyle donatılan POP ve 4,5 G teknolojisini giriş seviyesi segmentiyle buluşturan PIXI modelleriyle tüketicisine ulaşacak olan Alcatel, son yıllarda inovasyon yatırımlarını ses, görüntü ve tasarım öğelerine yoğunlaştırdı. Tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayacak farklı özelliklerle donatılan IDOL, POP ve PIXI modellerinin en güncel versiyonları yakın gelecekte Türkiye’deki teknoloji meraklılarının beğenisine sunulacak.

Alcatel Türkiye Ülke Müdürü Taner İşisağlam, Türkiye ofisinin açılışıyla ilgili şunları söyledi: “Alcatel Türkiye’deki tüketicilerin çok yakından tanıdığı bir marka. Küresel çapta geçirdiği dönüşümün ardından özellikle multimedya alanına yapılan yatırımlarla akıllı telefonda inovasyonun ve tasarımın yeni odağı olacak ürünlerimizi artık doğrudan tüketicilerimize sunacağız. Her yaştan, her ihtiyaca yönelik akıllı telefonlarımızla birlikte tabletlerimiz, giyilebilir teknoloji ürünlerimiz, mobil geniş bant ürünlerimiz ve GPS takip cihazları ile mobil pazarda ciddi hedeflerimiz bulunuyor.”

Yorumlar

  1. Alcatel idol 4 turkiye satisinda kulaklik cikmiyor mu? yurtdisi kutu acilis videolarinda jbl kulakliklarin ciktigi gorunuyor. Turkiyede neden yoktur? İlgilenirseniz sevinirin tesekkurler

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>