Amazon 800 bin çalışanını aşılayacak

0

Trump’la girdiği ağız dalaşları ve kişisel husumetiyle ünlü Amazon’ın kurucusu Jeff Bezos, Trump görevinden ayrılır ayrılmaz, “devletin Covid19 ile savaşına destek olacağız” temalı bir açıklama yaptı.

“Trump gitti virüs artık bitebilir”

Amazon’dan yapılan açıklamaya göre Biden hükumetinin Covid’le savaşın destek olmak için şirket 800 bin çalışanını aşılama kararı aldı.

Aşılanacak çalışanlar arasında Amazon’un alt markalarında çalışan şirketler de yer alıyor. Şimdi merak edilen soru şu: Trump görevdeyken ülkedeki aşılama çalışmalarına destek olmak ve tüm çalışanları aşılamak mümkün değil miydi?

Biden, görevinin ilk 100 günü içinde 100 milyon ABD vatandaşını aşılamak istiyor. Böylece ABD bahar aylarıyla beraber, virüs endişesini önemli ölçüde yenerek “yoluna bakan” bir ülke konumuna yükselmiş olacak.

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>