Amazon, Airpods’a rakip Alexa’lı kulaklık geliştiriyor

0

Amazon yeni merkez

Apple’ın çoğu ürünü, Apple fanboyları tarafından abartılı bir tutkuyla kullanılıyor olabilir ancak kablosuz kulaklığı Airpods’un piyasada rakipsiz bir kalite ve konfor sunduğunu artık çoğu insan kabul ediyor.

Kulağa takılan Echo

Fakat Airpods’un bu başarısı, rakiplerini de rahatsız ediyor. Akıllı ev asistanı Echo’nun yaratıcısı Amazon, şimdi yapay zeka servisi Alexa’yı entegre ettiği bir kablosuz kulaklık üzerinde çalışıyor olabiliyor. Bu sayede, hem Airpods’a karşı başarılı bir rakip ürüne sahip olurken hem de Alexa kullanıcılarının sayısını dramatik şekilde artırabilir.

Şirket şimdilik bu rakip kulaklık hakkında bilgi vermiyor ancak Amazon içindeki kaynaklar kulaklıkların sene sonuna doğru kullanıcılara ulaşacağının altını çiziyorlar.

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>