Amazon AR uygulaması eğlenceye odaklanıyor

0

Amazon AR uygulaması

Amazon AR uygulaması ile Cadılar Bayramı konseptli içeriklere odaklanıyor. Amazon, kullanıcıların boş kuruları eğlence amaçlı kullanabilmesini sağlıyor.

Amazon AR uygulaması: Amazon Augmented Reality

Teknoloji odaklı girişimleriyle ön plana çıkan Amazon, Amazon Augmented Reality isimli yeni uygulama için e-ticaret devi Cadılar Bayramı konseptli bir tanıtım videosu yayınladı.

Videoda boş kuruların Cadılar Bayramı konseptinde nasıl kullanıldığı görülüyor. Örneğin tanıtım videosunda balkabağının yüzü çizilip tamamlandıktan sonra QR kod ile okuma yapılıyor. Daha sonra bu balkabağı filtre haline getirilebiliyor ve evinizin istediğiniz köşesine koyabiliyorsunuz. Bu şekilde videolar veya fotoğraflar çekmek de mümkün oluyor.

Hem iOS hem Android platformu için yayınlanan Amazon Augmented Reality uygulaması ile Amazon, kutuların geri dönüşüm kutusuna atılmadan önce eğlence amaçlı kullanılmasını hedefliyor. Amazon’un bu uygulamasının kullanıcılar tarafından ne kadar ilgi göreceği ise şimdiden merak ediliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>