Amazon bir günde 1 milyar dolar kazanacak

0

Amazon’un geleneksel olarak 11 Temmuz tarihinde düzenlediği Prime Day etkinliğinden bu yıl 1 milyar dolarlık gelir elde etmesi bekleniyor. 

Online alışveriş devi, kullanıcılarını Amazon Prime aboneliğine özendirmek için yılda bir günlüğüne Prime hizmetlerinin denemesine izin veriyor. Prime Day boyunca kullanıcılar Prime abonelerinin avantajlarıyla alışveriş yapabiliyor. Amazon’un bu yıl ayrıca Prime Day’i 30 saate uzatması da bekleniyor. Böylece gece kuşlarının alışveriş yapma ve hizmeti kullanma fırsatı daha da yüksek olacak. 

Amazon, Prime abonelik servisine büyük önem veriyor ve bu servisin büyümesi için büyük çaba harcıyor. Prime aboneleri yoğun olarak Amazon servislerini kullanıyor ve marka bağlılıkları çok yükseliyor. Prime Day’de Prime servislerini abone olmadan deneme fırsatı bulan çoğu kullanıcı ise servisten memnun kalarak abonelik başlatabiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>