Amazon CES’e katılmayacağını bildirdi

0

Amazon CES

Omicron varyantının belirsizliği nedeniyle Amazon CES’e katılım sağlamayacağını bildirdi. Amazon yaptığı açıklamada, endişelerini dile getirdi.

Amazon CES’e katılmayacağını kesin olarak açıkladı

Amazon, Facebook’un ana şirketi Meta Platforms, Twitter ve Pinterest, Omicron hakkında endişeleri nedeniyle Las Vegas’taki Tüketici Elektroniği Fuarı’na (CES) ekip göndermeyeceklerini söyledi.

Teknoloji endüstrisindeki yeni trendlerin ve cihazların vitrini olan CES, geçmişte dünyanın dört bir yanından 180.000’den fazla insanı çok çeşitli kumarhanelere ve kongre alanlarına çekmişti. Ancak son yıllarda koronavirüs nedeniyle CES, fiziksel olarak eski talebi görmüyor.

Amazon sözcüsü, Amazon ve akıllı ev birimi Ring’in koronavirüsün hızla değişen durumu ve Omicron varyantı etrafındaki belirsizlik nedeniyle gelecek ayki etkinlikte yerinde olmayacaklarını söyledi.

Ayrıca ABD kablosuz iletişim operatörü ve konferans sponsoru T-Mobile da büyük çoğunluğunun artık gitmeyeceğini ve genel müdürünün bir açılış konuşması yapmayacağını söyledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>