Amazon, esnaf ile ortak çalışacak

0

AmazonAmazon yepyeni bir sektöre daha adım atıyor. Kitapçıların hakimiyetini elinden alan ve dünyanın pek çok bölgesinde aktif olarak yer alan şirket, daha sonra akla gelebilecek her türlü ürünün satışına girişti. E-okuyucu, bulut bilişim ve tablet bilgisayar işine de giren Amazon şimdi de esnaf ve müşteriyi buluşturuyor.

Şirket geçtiğimiz gün yaptığı duyuruda, Amazon Home Services adlı projesinin start aldığını açıkladı. Bu sanal pazarda muslukçu, boyacı, müzik öğretmeni ya da akla gelebilecek çok sayıda esnaf ya da serbest çalışan, platform sayesinde müşteri ile biraraya geliyor.

Bu servis, Amazon Local Services adı altında 2014’ün sonlarından beri test amaçlı kullanımdaydı. Ancak bu test sadece birkaç şehri kapsıyordu. Yeni çalışma ile birlikte 40 ayrı eyalette, Amerika’nın en büyük 30 metropolünde sınırsız hizmet alternatifi sitenin ziyaretçileriyle buluşuyor. Amazon bu süreçte küçük bir pay almayı da ihmal etmiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>