Amazon, Hepsiburada’yı satın alacak mı?

0

Dünyanın en büyük online satış marketlerinden biri olan Amazon hakkında dikkat çeken bir gelişme gündeme geldi. Hepsiburada yönetimi Webrazzi 2017 oturumlarında, gündeme damga vuracak bir konuya açıklık getirdi. Amazon, Hepsiburada’yı satın alacak mı?

amazon

Amazon, Hepsiburada’yı satın alacak iddialarına en net yanıt!

Webrazzi 2017 oturumlarına konuşmacı olarak katılan Hepsiburada Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, bir süredir yüksek sesle dile getirilen satın alma söylentilerine en net cevabı verdi.

TechInside olarak yerinde takip ettiğimiz etkinlik sırasında Hepsiburada Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner‘in yaptığı açıklamayı sizlerle sıcağı sıcağına paylaşıyoruz.

Whatsapp canlı konum bilgisi verecek!

Boyner, gündemde olan söylentilerin tamamen asılsız ve gerçeklikten uzak olduğunu, Hepsiburada’nın öncelikli hedefinin ülkenin dijitalleşme sürecine fayda sağlamak olduğunu açıkladı. Müşterilere, iş ortaklarına ve ülkeye sağladıkları fayda ile kazanan bir şirket olduklarını dile getiren Boyner, tüm odaklarının bu konular üzerine olduğunu açıkladı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>