Amazon indirimli elektronik ürün satışı yapacak

0

Amazon indirimli elektronik ürün

Açacağı yeni mağazalar ile Amazon indirimli elektronik ürün satışı yapacak. Bu mağazalarda Amazon, elinde kalan ürünleri satacak.

Amazon indirimli elektronik ürün satışı için mağaza açacak

Bloomberg’e göre Amazon, satılmayan elektronik ve ev eşyalarını büyük indirimlerle satan indirimli mağazalar veya satış noktaları oluşturmayı planlıyor.

Ürünler Amazon depolarındaki envanterden temin edilecek ve alışveriş merkezlerinde, otoparklarda pop-up mağazalarda satılacak. Stok; ev eşyaları, oyuncaklar, mutfak eşyaları ve elektronik eşyalar gibi çok fazla yer kaplamayan ve giysi içermeyen küçük eşyalardan oluşacaktır.

2019 tarihli bir raporda, Amazon’un satılmayan ürünleri bağışlama sözü vermesine rağmen TV’lerden çocuk bezlerine kadar birçok ürünü yok ettiği ortaya çıkmıştı.

Bloomberg, Amazon’un halihazırda 500’den fazla Whole Foods, 96 Amazon Fresh, Amazon Go ve diğer sabit mağazaları ve 7 alışveriş merkezi pop-up’ı bulunduğunu bildirdi. Statista’ya göre, indirimli elektronik ve ev ürünleri mağazaları, web sitesinde popüler iyi tüketim ürünleri kategorilerinden ikisini oluşturuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>