Amazon koronavirüs vakası yaşadı

0

Amazon koronavirüs

Koronavirüs vakası yaşayan teknoloji şirketleri arasına Amazon da katıldı. Amazon koronavirüs vakası yaşayan şirketler arasında yer aldı.

Amazon koronavirüs için açıklama yaptı

202 yılındaki tüm teknoloji şirketlerini ve teknoloji etkinliklerini zor durumda bırakan koronavirüs vakaları, Amazon’u da etkiledi. Amazon’un Seattle’daki ofisinde, bu konudaki ilk vaka görüldü.

Seattle ofisinde çalışan bir kişniin 25 Şubat tarihinde hastalık sebebiyle evine gittiği, daha sonra hastanede testlerin yapıldığı belirtildi. Testler sonucunda ise bu kişinin koronavirüs vakasına yakalandığı duyuruldu.

Bloomberg tarafından paylaşılan bilgilere göre, Amazon e-posta aracılığıyla çalışanlarına bilgi verdi.

Amazon’un birçok merkezi bulunduğu Washington’da şu ana kadar doğrulanmış 9 koronavirüs ölümlü vakası bulunuyor. Dolayısıyla Amazon’un bu konuda riskli bir durumda olduğunu söyleyebiliriz. Amazon ayrıca bu çalışanın karantinaya alındığını ve gerekli tüm tedbirlerin alındığını duyurdu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>