Amazon mağazadan teslim seçeneğini genişletiyor

0

Amazon mağazadan teslim

Amazon mağazadan teslim alma seçeneğin için yeni merkezler kuruyor. Bu hizmet, kullanıcılara fiziksel ve online alışveriş deneyimini bir arada sunuyor.

Amazon mağazadan teslim noktalarını artırıyor

Amazon Counter adı verilen hizmetle, müşteriler satın aldıkları ürünleri, Amazon’a ait olan teslimat merkezlerinden gidip alabiliyor. Böylelikle müşteriler online alışverişlerini, fiziksel satın almayla bir arada yaşıyor.

Özellikle güvenli teslimat alanı olmayan veya teslimat saatlerinde mevcut adresinde bulunamayacak müşteriler, bu hizmete yoğun bir ilgi gösteriyor. Amazon, müşterilerden gelen bu talep sonrasında, teslimat noktası sayısını artıracağını duyurdu. Ayrıca Amazon Day gibi özel indirim günleri için çeşitli teslimat alternatifleri de sunulacak.

Amazon Hub’ınGenel Müdürü Patrick Supanc: “Bu yılın başlarında Counter piyasaya sürüldükten sonra müşterilerimizden ve ortaklarımızdan duyduğumuz yanıt çok büyük oldu” dedi. Ayrıca, “Bu yeni toplama noktaları ağı müşterilere hızlı, esnek ve kullanışlı bir toplama deneyimi sunacak” dedi.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>