Amazon ofis lobilerine GO marketi kuracak

0

Geliştirdiği kasiyersiz market konseptini geliştirmek için her yolu deneyen Amazon, 2020’ye kadar 3000 bin GO marketi açmak için çalışırken şimdi yeni bir adım daha atıyor.

Ofis lobilerinde alışveriş

Amazon, yemek/kahvaltı hazırlamaya fırsat bulamayan beyaz yakalı çalışanlar için hazır yenilebilecek paketli ürünler, salatalar, sandviçler ve içecekler üzerine odaklanan GO marketlerini şimdi de ofis lobilerine kurmaya hazırlanıyor.

Beyaz yakalıların markete kadar gelmesini beklemek istemeyen Amazon böylece marketi beyaz yakalıların ayağına kadar götürmüş olacak. Ofis binalarının girişine, lobi bölümlerine kurulacak küçük marketlerde sabah kahvaltısını yapmak isteyen, öğle yemeğinde hazır pratik yiyecekler arayan çalışanlar buradan tercih ettikleri ürünü aldıkları gibi, kasada sıra beklemeden, kolayca çıkabilecekler.

Eğer Amazon, GO marketleri fikrini biraz daha geliştirecek olursa, yakında evlere mutfak inşa etmek yerine her eve bir Go marketi açmayı teklif edebilir. 

 

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>