Amazon teslimat sürücüleri kurulum yapacak

0

Amazon teslimat sürücüleri

Amazon teslimat konusundaki stratejisini değiştiriyor. Yakın zamanda Amazon teslimat sürücüleri satın alınan ürünlerin kurulumunu yapacak.

Amazon teslimat sürücüleri kurulum yapacak

Amazon’un, müşterileri için hem mobilya hem de cihaz teslimatları yapıp, bunların kurulumunun yapılacağı bir hizmeti test etmeye hazırlandığı bildirildi. Bloomberg’e göre şirket, bu teklifi önce Virginia ile birlikte iki pazarda daha sunmayı planlıyor.

Amazon, sürücülerini yatak setleri gibi mobilyaları bir araya getirme ve çamaşır makinesi gibi cihazlar kurma konusunda eğitecek. Böylelikle teslimat ve kurulum hizmeti tek bir ağda sağlanmış olacak. Ancak çalışanları ile sık sık gündeme gelen Amazon için bu konuda bazı endişeler de yer alıyor.

Çalışanlar, Amazon’un kendilerine gerçekçi olmayan hedefler dayatabileceği ve onlara yetersiz eğitimle zorlu görevler verebileceğinden korkuyor. Ayrıca pandemi döneminde böyle bir adım atılacak olması da çalışanlar için ayrı bir endişe oluşturuyor.

Jeff Bezos ise yaptığı açıklamada, Amazon’un çalışanları için daha iyi bir performans çıkarması gerektiğini söyledi. Ayrıca kendilerinin mantıksız hedefler belirlemediğini de burguladı.

Amazon’un yeni hizmeti, Wayfair’e karşı da yeni bir mücadeleyi gündeme getirecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>