Amazon, üçüncü mağazasını da açtı

0

Amazon, birkaç gün önce Colaroda’da açtığı 4 Star isimli mağaza zincirinin ikinci şubesinden sonra şimdi de Kaliforniya’da üçüncü mağazasını açtı.

4 yıldızlı mağaza

Online mağazada çok beğenilen ve bol yıldız alan ürünlerden oluşan bir ürün yelpazesine sahip olan 4 Star mağazaları Amazon’un perakende mağazacılık alanındaki ilk yatırımı olma özelliğini taşıyor.

Öte yandan Amazon, içinde kasiyer bulunmayan ve akıllı teknolojilerle çalışıp hangi müşterinin hangi ürünü aldığını mağazadaki sensörler vasıtasıyla tespit eden Amazon Go marketlerini de geliştirmeye devam ediyor.

Tüm bu “açılışlar” Amazon’un perakendecilik alanındaki iddiasını ortaya koyuyor ve Walmart gibi rakiplerinin geleceğini tehdit ediyor.

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>