AMD bisiklet kullanıcılarını bekliyor

0

AMD bisiklet

Donanım dünyasının dev ismi AMD bisiklet modeliyle bir hayli şaşırttı. Fan mağazasında sunulan bisikletler, sahiplerini bekliyor.

AMD bisiklet piyasasında iddialı

Teknoloji dünyasının dev isimleri, hayran kitleleri için özel ürünler de çıkarıyor. Donanım dünyasının önemli isimlerinden AMD de bu konuda hayranlarına sürpriz yaptı diyebiliriz.

İki yeni model bisiklet satışan çıkaran AMD, bu modelleri şehir içi bisikleti ve dağ bisikleti olmak üzere iki farklı kullanım için tasarlamış. 26’’ jantlık şehir içi modelde sabit vites tercih edilmiş durumda. Bu model siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle duyuruldu. Bisikletin direksiyonunda yer alan turuncu renkle ise Ryzen’e vurgu yapılıyor.

26’’ lik dağ bisikletinde ise 3×7’lik vites tercih edilmiş. Biraz daha dağ sporlarını seven kişilere hitap eden bu bisiklette de siyah ve beyaz seçenekleri kullanılmış. Ayrıca bu modelde turuncu lastik de seçilebiliyor.

299 dolarlık satış fiyatıyla duyurulan her iki modelde de ABD içinde kargo ile teslimat sağlanıyor. Bisikletler için kargo ücreti ise 50 dolar olarak duyuruldu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>