Americano ve ERP

0

İş yazılımları (ERP,CRM,DMS gibi) 5 ülkede faaliyet gösteren pazar araştırma ve danışmanlık şirketi Trovarit , sahip olduğu bilgi ve tecrübelerini, düzenlediği periyodik online seminerler düzenleyerek, ilgi duyan kişi ya da kuruluşlara aktarıyor.

Özellikle internet ortamında iş yazılımları ve uygulamaları ile ilgili çok fazla eksik, yanlış bilgilerin yer aldığını belirten Trovarit Satış ve Pazarlama Müdürü İrem Gürdal, içeriği Trovarit uzmanları tarafından oluşturulan bu etkinliklerin, bilinçlendirme anlamında çok önemli bir açığı kapattığını ifade etti.  Geçen 6 ay içerisinde yapılan online seminerlere ilgi ve katılım dikkate alındığında, önümüzdeki dönem için, farklı başlık ve zengin içeriklerde, daha sık aralıklarla yeni bir program oluşturduklarını belirten Gürdal, gösterilen ilginin nedeninin, bağımsız bir şirket olarak, yapılan değerlendirmeler ve yorumlar olduğunu belirtti.

Programda aşağıdaki başlıklar yer alıyor:
İş yazılım yol haritası – ERP Roadmap
Ana veri yönetimi – Master Data Management (MDM)
ERP Deneyimi 2014/2015 araştırma sonuçları
İşletmeniz ERP projesine ne kadar hazır?
Hangi ERP?
Yazılım memnuniyetsizliği ve yenileme ihtiyacı
ERP 2020
Büyük veri ve ERP
Korkulan Yatırım ERP
ERP Proje Yönetimi

Kayıt ve detaylara buradan ulaşılabilir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>