Anthony Pompliano Bitcoin tahminini açıkladı

0

Anthony Pompliano Bitcoin

Kripto para piyasasının önemli isimlerinden Anthony Pompliano Bitcoin tahminini açıkladı. Pompliano, Bitcoin için iyimser düşünmeye devam ediyor.

Anthony Pompliano Bitcoin öngörüsü

Koronavirüs salgını, tüm piyasalardaki dengeleri bozdu. Analistler de kripto para piyasalarına yönelik öngörülerinde ikiye ayrılmış durumda. Bazı analistler bu dönemin kripto paralar için fırsat olduğunu söylerken, bazıları da bunun neredeyse bir son olduğunu söylüyor.

Morgan Creek Digital’in kurucularından olan ve kripto para piyasasına yönelik tahminleriyle bilinen Pompliano, yeni öngörülerine paylaştı. Pompliano, Bitocin’in yükseleceğine yönelik görüşlerini bir kez daha yeniledi. Pompliano’ya göre mevcut krizin halving ile birleşecek olması, Bitcoin için önemli bir değer yaratacak. Böylelikle Bitcoin 2021 yılı sonuna kadar 100 bin dolar seviyelerine ulaşacak.

Pompliano, koronavirüs döneminde ülkelerin yayınladıkları teşvik paketleri ve para basma stratejilerinin para birimlerini değersizleştirdiğini söylüyor. Bu nedenle insanların altın, Bitcoin ve gayrimenkul gibi enflasyon riskinden daha uzak varlıklara yöneleceğini belirtiyor.

Pompliano’nun tahminleri talebin artması, arzın azalması ve buna bağlı olarak da fiyatın yükselmesi üzerine kurulu. Bu tahminlerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>