Apple ABD’de mağazalarını açıyor

0

Apple ABD mağazaları

Teknoloji mağazaları, pandemiden en çok etkilenen mağazalar arasında yer aldı. Apple ABD’de mağazalarını yeniden açmaya hazırlanıyor.

Apple ABD’de mağazalarını açmaya başladı

Pandemi döneminde mağazalar en çok etkilenen işletmeler arasında yer aldı. Aşı ve karantinanın ardından yeni normale geçiş yapmaya çalışıyoruz.

Apple, normalleşmeye yönelik adımların atılmasıyla, teknoloji mağazalarını da kademeli olarak açmaya çalışıyor. ABD’de 270 mağazası bulunan Apple, normalleşme adımlarıyla birlikte bu mağazalarını yeniden açmaya başladı.

Apple pandemi nedeniyle mağazalarını dönüşümlü olarak açıp kapatıyordu. Aşı çalışmaları ve karantinayla vaka sayılarının azalmasıyla Apple, ABD’de yeni bir adım attı. Apple Store’lar kısmi kısıtlamalarla birlikte hizmet vermeye başladı. Bazı mağazalar alışveriş randevularıyla çalışırken, bazı mağazalar ise çevrimiçi siparişlerin teslim edilmesi aşamasında görev alıyor. Bunda yerel durumlar göz önüne alınarak mağazaların farklı aşamalarda hizmet vermesi sağlanıyor. ABD dışındaki birçok ülkede ise Apple Store’lar halen kapalı durumda. Normalleşme adımlarıyla birlikte önümüzdeki süreçte mağazaların yeniden hizmetlerine başlaması bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>